KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13093549
nr 1309 3549
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, 1979. Signerad, numrerad 6/15. Motivet: ca 10,5x17 cm. Bladets mått: 30,5x31,5 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:59:22
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander